22.5.2018 2:32
Moja predajňa
Bratislava Hodonínska
Hodonínska ulica 25
84103 Bratislava
Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Mix špeciálnych orchideí priemer kvetináča cca 12 cmArt.Nr. 5089354

 
19,99 EUR

Množstvá pre online objednávky sú k dispozícii iba postupne. kroky k dispozícii

Cena vr. DPH 20%

Rezervovať & vyzdvihnúť 

Pripravený na vyzdvihnutie do 4 hodín. v predajni OBI Bratislava Hodonínska

Rezervácia nie je možná

V OBI predajni Bratislava Hodonínska

Objednávka v predajni, Dodacia lehota 4-6 pracovných dní

Náhradné diely

Popis výrobku

Č.výr. 5089354

Mix špeciálnych orchideí, okrem iného s Brassia Toscane a rôznymi druhmi Cambria. Pavúčia orchidea (Brassia) má svoj domov v Latinskej a Južnej Amerike a ako izbová rastlina je skutočným pútačom pozornosti. Jedná sa o exotickú orchideu s nápadnými, dekoratívnymi kvetmi. Pavúčie orchidey sa veľmi dobre cítia pri bežnej izbovej teplote a uprednostňujú svetlé miesto až polotieň na okne, bez priameho poludňajšieho slnka. Počas horúcich dní a pri suchom vzduchu následkom vykurovania by sa mali vzdušné korene ráno zľahka orosiť malým množstvom vody. V lete zalievajte alebo ponorte korene každý týždeň, v zime každé dva týždne. Čím svetlejšie a teplejšie je miesto, na ktorom sa orchidea nachádza, tým viac vody potrebuje. Orchidea Cambria (Vuylstekeara) je exoticky pôsobiaca voňajúca orchidea. Uprednostňuje svetlé miesta bez priameho poludňajšieho slnka. V lete existuje možnosť rastlinu umiestniť na balkón alebo do záhrady, pričom potom je potrebné dávať pozor na to, aby mohla odtekať dažďová voda a nedochádzalo zamokreniu. Počas zimného obdobia sú ideálne teploty okolo 16 °C pri zníženom zalievaní a bez suchého vzduchu spôsobeného vykurovaním. Izbové orchidey by sa mali iba raz za týždeň preliať a nadbytočná, nahromadená voda by sa po niekoľkých minútach mala opäť vyliať. V čase kvitnutia pri každom druhom alebo treťom zalievaní pridajte hnojivo na orchidey.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Umiestnenie:
Svetlý až slnečný
Farby kvetu:
Viacfarebný
Veľkosť kvetináča:
12 cm
Aktuálna výška rastliny:
50 x 70 cm

Dostupnosť rastlín a kvetín sa môže meniť na základe sezónnej ponuky a skladových zásob predajní. Aktuálnu dostupnosť je nutné si overiť na konkrétnej predajni.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

„Napíšte nám Váš názor!“

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore