Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Orchidea motýľokvetá multiflora Amaglad 2-výhonková ružová

Č.výr. 4590469

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Orchidey

Popis výrobku

Č.výr. 4590469

Orchidea motýľokvetá (Phalaenopsis multiflora) je najznámejšia a najobľúbenejšia zo všetkých druhov orchideí. Za svoj názov vďačí zvláštnemu tvaru kvetu, ktorý pripomína tropické motýle. Orchidey motýľokveté zvlášť bohato kvitnú, sú robustné a ideálne aj pre neskúsených milovníkov orchideí. Veľmi dobre sa im darí pri bežnej izbovej teplote, dávajú pritom prednosť svetlému až polotienenému miestu na okne, bez priameho poludňajšieho slnečného svitu. V horúcich dňoch a pri suchom vzduchu z kúrenia je veľmi vhodné ráno ľahko postriekať vzdušné korene trochou vody. V lete zalievajte každý týždeň, v zime každé dva týždne. Čím teplejšie a svetlejšie je miesto, na ktorom stoja, tým viac zalievkovej vody potrebujú. Zamedzte zamokreniu a pravidelne každé štyri týždne prihnojujte bežne predávaným hnojivom na orchidey v slabej koncentrácii.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vôňa:Nie
Umiestnenie:Slnečný
Farby kvetu:Ružový/pink
Veľkosť kvetináča:12 cm
Aktuálna výška rastliny:30 - 50 cm

Dostupnosť rastlín a kvetín sa môže meniť na základe sezónnej ponuky a skladových zásob predajní. Aktuálnu dostupnosť je nutné si overiť na konkrétnej predajni.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore