Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Compass Tester autobatéria a alternátor 12 V

Č.výr. 4196747

  • Pre rýchle vyhodnotenie stavu autobatérie
  • Pre rýchle vyhodnotenie funkcie alternátoru
  • S klipsou pre pripojenie k autobatérii
Informácie o výrobku
9,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4196747

LED tester je určený pre rýchle vyhodnotenie stavu autobatérie a vyhodnotenie funkcie dobíjacej sústavy (alternátoru) automobilu s napätím 12 V. Tester je vhodný pre všetky typy olovených akumulátorov.
Tester je vybavený svorkami pre priame pripojenie k akumulátoru, má 3 základné meracie funkcie: test autobatérie, test alternátoru a test autobatérie pri štartovaní.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Stierače
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:167 g
Výška:2,0 cm
Šírka:56,0 cm
Dĺžka:5,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore