Sortiment

Služby

Moja predajňa
Bratislava
Hodoninská ulica 25
84103 Bratislava
Zmeniť predajňu OBI
Naspäť
Zmeniť predajňu OBI
Vašu polohu nebolo možné nájsť
Zobraziť ostatné predajne
Nájdite OBI predajňu na mape

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.


Viac o produktoch Bosch Home & Garden: Bosch Home & Garden Elektrické náradie


Bosch Home & Garden Záhradnícke náradie


Jeden akumulátor pre všetky náradia. Akumulátorový systém 18 V Power for ALL Bosch

S akumulátorovým náradím systému Bosch Power for ALL môžete pohodlne pracovať bez káblov vonku, v dielni a aj v dome. Potrebujete len jednu batériu pre všetko náradie a tak ušetríte peniaze za ďalšie akumulátory. Čip Syneon vyťaží z batérie maximum a zaistí plný výkon až do konca.

Zaujíma vás 12 V systém?


Bosch Home & Garden Meracie prístroje 


Nasadiť, vyrovnať, zmerať - teraz to vieš urobiť s Atino sám!

3 funkcie v jednom: líniový laser, merací meter a vodováha

Môžeš ho pripevniť rýchlo a jednoducho tam, kde ho potrebuješ. Atino má inovatívnu samolepiacu gélovú podložku a hroty, aby sa dal pripevniť na hladký aj drsný nerovný povrch.


Ak je Atino pripevnený k pracovnej ploche, je možné flexibilne použiť líniový laser s dosahom 1,7 metra na usporiadanie predmetov podľa tvojich predstáv.


Laser nefunguje iba ako pravítko, ale slúži aj ako vodováha. Červená naznačuje, že Atino nie je dobre vyrovnaný k zemi vertikálne, ani horizontálne. Ak je Atino skoro vyrovnaný do vodorovnej alebo zvislej polohy, LED dióda sa zmení na žltú a ak je poloha presne zvislá, alebo vodorovná, LED dióda sa zmení na zelenú.


A nakoniec, Bosch Atino má tiež značkovací otvor pre tvoje prvé značenie a integrovaný meter s dĺžkou 1,5 metra, ktorý sa vysunie pozdĺž laserovej čiary a dá sa použiť vo všetkých smeroch.

Ďalšie meracie prístroje a meracie príslušenstvo Bosch:


Príslušenstvo Bosch pre


Žite udržateľne #LikeABosch – vyhrajte ruksak GOT BAG v hodnote 149 €

Je to jednoduché

  1. Kúpte si výrobok Bosch Home & Garden v internetovom obchode alebo kamennej predajni OBI
  2. Zaregistrujte sa (max. 1-krát na osobu) na stránke súťaže o ruksak Got Bag spoločnosti Bosch a nahrajte svoj pokladničný doklad do 15.11.2021.
  3. S trochou šťastia vyhráte jeden z ruksakov GOT BAG

O Bosch Home & Garden

Náradie od Bosch Home & Garden
Viac výkonu, väčšia flexibilita, väčšia presnosť

Čím lepšie je náradie, tým ľahšia je práca. Elektrické náradie Bosch pre vás neustále vyvíja nové riešenia, ktoré vám uľahčujú prácu doma i na záhrade. Objavte inovácie od spoločnosti Bosch pre domácich majstrov: náradie od spoločnosti Bosch vás nadchne. 18V lítium-iónový akumulátorový systém je príkladom inovatívnej sily elektrického náradia Bosch: výkonný akumulátor poskytuje energiu pre celú rodinu náradia Bosch pre dom a záhradu. Nová kompaktná generácia Bosch je tiež vývojom zameraná na budúcnosť: šikovné a kompaktné náradie - vhodný stroj pre každého užívateľa. Ponorte sa do sveta elektrického náradia Bosch pre domácich majstrov.


Zaujímajú vás aj naše produkty Bosch Professional?

* Uvedená cena platí pre predajňu OBI Bratislava. Skutočná cena sa môže líšiť, podľa zvolenej OBI predajne „Moja predajňa“. Skutočná cena sa Vám zobrazí na stránke s podrobnosťami o produkte a v nákupnom košíku.
Všetky ceny v EUR vr. DPH a pri objednávkach online popr. plus náklady na dopravu.
MSRP = výrobcom odporúčaná maloobchodná cena.

hore