Flammenco drevené uhlie 2,5 kg

Č.výr. 1341338

  • Prvotriedne uhlie
  • Ľahko sa zapaľuje
  • Ekologické
Informácie o výrobku
2,99 EUR
1,20 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1341338

Flammenco ponúka prvotriedne drevené uhlie, vďaka ktorému bude grilovanie úplne jednoduché a pohodlné. Na jeho výrobu sa nepoužíva žiadne odpadové drevo, ale využíva sa len prírodné tvrdé drevo tej najvyššej kvality. Samotný výrobný proces začína dlhým sušením dreva a končí pyrolýzou, kedy sa takto vysušené drevo zahrieva na veľmi vysokú teplotu bez prístupu vzduchu. Vo finále vzniká palivo, ktoré sa vyznačuje rýchlym horením a vysokým vyžarovaním tepla. Drevené uhlie sa preto hodí na prípavu jedál, ktoré vyžadujú kratšiu dobu grilovania. Takto pripravenému jedlu dodá typickú vôňu a chuť po grilovaní. Výhodou je aj to, že sa veľmi ľahko zapaľuje a pri použití rovnako veľkých kusov oveľa lepšie a rovnomernejšie horí. Na prípravu pokrmov, ktoré vyžadujú dlhšiu dobu grilovania odporúčame použiť brikety, ktoré máme v ponuke od rovnakého výrobcu. Flammenco drevené uhlie spĺňa podmienky nariadenia o chemikáliach REACH a zároveň sa neustále monitoruje aj kvalita dreva spolu s celkovým výrobným procesom. Účelom toho je zaručiť čo najvyššiu úroveň ochrany ľudí a životného prostredia. Z ekologických dôvodov sa nevyužíva drevo z tropických oblastí, ale na výrobu sa používa iba drevo, ktoré pochádza zo šetrne obhospodarovaných lesov !

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,50 kg
Výška:47,0 cm
Šírka:24,0 cm
Dĺžka:15,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore