Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Pilinové brikety tehlové 10 kg

Č.výr. 4062147

  • Jednoduchá a čistá manipulácia
  • Nízka úroveň popolnatosti (0,5 - 0,8 percent)
  • Optimálne rozloženie tepelného výkonu
Informácie o výrobku

Prevedenie:

2,49 EUR
0,25 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len 20 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4062147

Kvalitná briketa vyrobená lisovaním čistých suchých pilín z tvrdých a mäkkých drevín. Vďaka použitiu suché piliny a vysokému tlaku pri lisovaní vznikne pevná hmota s vysokou výhrevnosťou, ktorá horí dlhšie ako tradičné drevo. Balenie obsahuje 12 brikiet s celkovou hmotnosťou 10 kg. Odporúčané použitie v krboch a krbových kachliach, krbových vložkách, sporákoch a kachľových kachliach a kotloch ústredného kúrenia na pevné palivo. Výhrevnosť: 17,5 - 19,5 MJ / kg.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Drevo
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:10,0 kg
Výška:27,0 cm
Šírka:26,0 cm
Dĺžka:15,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 79,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore