Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Pilinové brikety tehlové 7,5 kg

Č.výr. 1016021

  • Jednoduchá a čistá manipulácia
  • Nízka úroveň popolnatosti (0,5 - 0,8 percent)
  • Optimálne rozloženie tepelného výkonu
Informácie o výrobku
1,99 EUR
0,27 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

197 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1016021

Kvalitné brikety vyrobené lisovaním čistých suchých pilín z tvrdých a mäkkých drevín. Vďaka použitiu suchých pilín a vysokému tlaku pri lisovaní vznikne pevná hmota s vysokou výhrevnosťou, ktorá horí dlhšie ako tradičné drevo. Balenie obsahuje 9 brikiet s celkovou hmotnosťou 7,5 kg. Odporúčané použitie v krboch a krbových kachliach, krbových vložkách, sporákoch a kachľových kachliach a kotloch ústredného kúrenia na pevné palivo. Výhrevnosť: 17,5 - 19,5 MJ / kg.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:7,5 kg
Výška:17,0 cm
Šírka:30,0 cm
Dĺžka:16,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore