Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Juka obrovská výška cca 65 cm priemer kvetináča cca 21 cm Yucca elephantipes

Č.výr. 1582105

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Palmy

Popis výrobku

Č.výr. 1582105

Juka obrovská (Yucca elephantipes) je klasikou medzi izbovými rastlinami a vyskytuje sa v prvom rade v suchých a polosuchých oblastiach Strednej Ameriky. Táto dekoratívna rastlina vytvára na konci svojho kmeňa špicaté, pozdĺžne zelené listy. Ide o izbovú rastlinu nenáročnú na udržiavanie, dobre sa jej darí na tienistom mieste, ale znáša dobre aj slnko. Juka sa v lete dobre cíti na záhrade, na terase alebo na balkóne. Od jari do jesene by ste ju mali pravidelne vlhčiť. V zime naopak znížte intervaly zalievania na štyri týždne. Počas rastu, do konca augusta, hnojte každé dva týždne.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Rastlinná forma:Vzpriamený
Začiatok kvitnutia:Bez kvetu
Max. výška rastu v cm:100 cm
Rast:Stredne rýchly
Veľkosť črepníka:21 cm
Potreba vody:Normálna

Dostupnosť rastlín a kvetín sa môže meniť na základe sezónnej ponuky a skladových zásob predajní. Aktuálnu dostupnosť je nutné si overiť na konkrétnej predajni.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore