18.2.2020 10:55


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Kärcher Parný čistič SC 3 Easy Fix plošný výkon 75 m2

Č.výr. 1226018
 • Neprerušovaná práca vďaka nádrži na vodu s možnosťou neustáleho doplňovania
 • Rýchlo použiteľný vďaka krátkemu času zahriatia 30 sekúnd
 • EasyFix odvápňovacia kazeta čistí samočinne a zaisťuje dlhú životnosť
Informácie o výrobku
149,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajniBratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1226018

Kärcher parný čistič SC 3 s permanentným doplňovaním nádrže a plošným výkonom 75 m2 je ideálnym riešením na všetky typy čistenia domácnosti bez použitia chemikálií - aj na odolne priľnuté nečistoty. Parný čistič odstraňuje 99,99 % baktérií, ktoré sa bežne vyskytujú v domácnosti, a je všestranne použiteľný. S rôznymi tryskami môžete hygienicky vyčistiť dlaždice, varné dosky, digestory a dokonca aj úzke škáry.

Časovo úsporné čistenie a dokonalá kontrola
Kärcher parný čistič SC 3 sa môže vďaka rýchlemu zahriatiu použiť už za 30 sekúnd od zapnutia. Nádrž na vodu (1 l) môžete počas používania neustále dopĺňať, čo umožňuje nerušenú prácu a ušetrí množstvo času. Intenzitu pary pri Kärcher parnom čističi SC 3 môžete pomocou dvojstupňovej regulácie pary na rukoväti prispôsobiť danému povrchu a stupňu znečistenia. Maximálny tlak pary je 3,5 bar. Parná hadica s dĺžkou 2 m poskytuje značnú voľnosť pohybu a zaručuje prácu šetrnú k chrbtici. Detská poistka na parnej pištoli bráni nechcenému zapnutiu.

Rôzne oblasti použitia vďaka jednotlivým tryskám
S rôznymi kefovými nadstavcami sa môže Kärcher parný čistič používať na rozličné účely. S podlahovou hubicou Comfort môžete jednoducho a pohodlne utrieť podlahu. Hubica má flexibilný kĺb, ktorý umožňuje ergonomické čistenie s dokonalým výsledkom. Ručná hubica s prídavnými štetinami je vhodná najmä na čistenie malých plôch, napr. sprchových boxov a obkladačiek. Ručnú hubicu môžete použiť s poťahom aj bez neho a prispôsobiť tak čistenie vlastnostiam daného povrchu. Bodová tryska pomáha odstrániť nečistotu zo škár a ťažko prístupných miest. S okrúhlou kefou odstránite aj odolne priľnuté nečistoty v rôznych priestoroch, napr. v kuchyni, kúpeľni a na WC. Mikrovláknovú handrička na podlahu môžete vďaka pohodlnému systému suchých zipsov upevniť na podlahovú hubicu a bez kontaktu s nečistotami vymeniť alebo zložiť.

Rýchle čistenie a praktické skladovanie
Vďaka inovatívnej technológii odstraňovania vodného kameňa EasyFix nemusíte v prístroji vykonávať žiadne dodatočné odvápnenie. Stačí jednoducho nasadiť špeciálnu odvápňovaciu kazetu, ktorá sama čistí vodu a súčasne aj predlžuje životnosť prístroja. Kärcher parný čistič SC 3 má priestor na uloženie príslušenstva a parkovaciu polohu pre podlahovú trubicu, aby bolo možné čistič pohodlne a bezpečne uložiť.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Sieťové napätie:
Sieťové napätie
Rozsah použitia:
haushaltsübliche Hartflächen
Výkon:
1 900 W
Regulácia množstva pary:
Áno
Plniaci lievik:
Áno
Ručná dýza:
Áno
Max. Tlak pary:
3,5 bar
Dýza s bodovým prúdom:
Áno
Kruhová kefa:
Áno
Poistný ventil:
Áno
Obsah nádrže:
1 l

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
3,10 kg
Výška:
25,3 cm
Šírka:
23,6 cm
Dĺžka:
36,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenie (1)

 5 od 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Kúpili ste tento tovar? Napíšte nám hodnotenie tohto tovaru!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

5

Jaroslav Frýdek (26.10.2019)

parný čistič

funguje ako ma.som spokojný.

1 alebo

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

 • Rezervácia a vyzdvihnutie
 • Overiť dostupnosť v predajni
 • Veľký výber produktov
Hore