Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Vileda Steam mop s káblom

Č.výr. 5346242

  • Parný mop
  • Čistota bez šmúh
  • Elektrická prevádzka
Informácie o výrobku
 
79,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 5346242

Parný mop. Na upratovanie využíva horúcu paru. Bez potreby používať chemikálie, postačí čistá voda. Voda sa naleje do nádržky s objemom 400 ml. Po zapnutí sa zahreje v priebehu 15 sekúnd. Množstvo pary sa nastavuje podľa potreby. V závislosti od nastavení množstva pary je treba doplniť vodu po 17 - 28 minútach. Kábel musí byť pripojený do elektrickej zásuvky počas celej prevádzky. Trojuholníkový tvar na ľahké upratovanie v rohoch. Obsahuje vysoko absorpčný umývací návlek z mikrovlákna. Balenie obsahuje 2 ks umývacích návlekov. Pri praní nepoužívajte zmäkčovadlá/bielidlá. Návlek na umývanie možno prať v práčke pri teplote max. 60 °C. Pranie pri nižších teplotách (40 °C) predĺži životnosť návleku na umývanie. Vhodný na všetky typy tvrdých podláh (v prípade špeciálnych alebo chúlostivých podláh radšej najprv konzultujte s výrobcom podlahy). Obsahuje aj špeciálny nadstavec na koberce. S nadstavcom na koberce vyčistíte svoje koberce. Nová metóda upratovania horúcou parou zabíja až 99,9 % baktérií. Upratovanie horúcou parou je efektívny a hygienický spôsob upratovania. Návlek na umývanie sa dá zakúpiť samostatne. Vhodný na všetky typy podláh.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Sieťové napätie:Sieťové napätie
Rozsah použitia:Bežné tvrdé povrchy
Regulácia množstva pary:Áno
Plniaci lievik:Áno
Ručná dýza:Nie
Dýza s bodovým prúdom:Nie
Kruhová kefa:Nie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,30 kg
Výška:130,0 cm
Šírka:30,5 cm
Dĺžka:21,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore