21.1.2020 3:30


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Einhell Pásová píla TC-SB 200/1

Č.výr. 1055268
 • Plynule sklopný stôl píly
 • Výškové prestavenie
 • Odsávanie prachu
Informácie o výrobku
128,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajniBratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1055268

Einhell pásová píla TC-SB 200/1 je ideálnym základným strojom pre ambicióznych hobby majstrov. Stacionárna a napriek tomu flexibilná pásová píla sa vyznačuje svojou prispôsobiteľnosťou na výzvy, ktoré sú na ňu kladené. Rovné rezy alebo krivky, na úkos alebo priečne ku vláknam: pásová píla ponúka široké spektrum. Podľa vloženého listu umožňuje jednoduché pílenie dreva, kovu a plastu s výkonným 240 W motorom. Pásová píla ponúka okrem toho výhodu malej reznej medzery, čím chráni materiál a šetrí energiu. TC-SB 200/1 ponúka navyše efektívnu bezpečnosť pri odbornej obsluhe.

Prestavenie výšky slúži nielen na presné rezy. S prispôsobením na ideálnu pracovnú výšku používateľa slúži výškové prestavenie aj na bezpečné a pohodlné používanie. Viacnásobne prestaviteľný stabilizátor pílového listu znižuje kmitanie pílového listu, a tým podporuje spoľahlivé používanie a ponúka doplnkovo jemnejší rez. Ochrana pílového listu je okrem toho výškovo prestaviteľná, a tým sa dá prispôsobiť na hrúbku príslušného rezaného materiálu. Posuvná tyč, ktorá je súčasťou dodávky, je neodmysliteľnou súčasťou na bezpečnú prácu s pásovou pílou. Stôl píly je plynule sklopný, takže sa s ním vydaria komplikované rezy na úkos. Paralelný doraz a vedenie s guľôčkovým uložením podporujú hobby remeselníkov pri rovných a precíznych rezoch.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Výkon:
250 W
Dĺžka pílového pásu:
1 400 mm
Výška rezu:
80 mm
Max. Šikmý rez:
45 °
Veľkosť stola (ŠxH):
305 x 305 mm

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
15,8 kg
Výška:
72,0 cm
Šírka:
42,0 cm
Dĺžka:
28,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenie (1)

 4 od 5
 • 5(0)
 • 4(1)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Kúpili ste tento tovar? Napíšte nám hodnotenie tohto tovaru!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

4

Miloš (31.10.2019)

píla

To sa Vám páči: tichý chod, mlá a lahko prenášateľná, vhodná pre kutilov

To sa Vám nepáči:  nepresný rez

Táto píla je vhodná na rezanie po dlžke do 4cm hrúbky, viac som neskúšal, ale podrezáva, nakolko vedenie pásu nieje v ložiskách, ale sú tam nastaviteľné kolíky. Doraz ako taký je vysoký a nedá sa do 4 cm hrúbky rezu spustiť vednie pásu nižšie kvoli dorazu. Taktiež necháva vrúbky po rezaní, ale nieje to nič hrozné. Na kutilské občasné práce je postačujúca. Odporúčam pripojiť aj odsávanie, nakolko sa rýchlo zanesie.

1 alebo

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

 • Rezervácia a vyzdvihnutie
 • Overiť dostupnosť v predajni
 • Veľký výber produktov
Hore