16.9.2019 12:23


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Einhell Pásová píla TC-SB 200/1

Č.výr. 1055268
  • Plynule sklopný stôl píly
  • Výškové prestavenie
  • Odsávanie prachu
Informácie o výrobku
128,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Náhradné diely

Popis výrobku

Č.výr. 1055268

Einhell pásová píla TC-SB 200/1 je ideálnym základným strojom pre ambicióznych hobby majstrov. Stacionárna a napriek tomu flexibilná pásová píla sa vyznačuje svojou prispôsobiteľnosťou na výzvy, ktoré sú na ňu kladené. Rovné rezy alebo krivky, na úkos alebo priečne ku vláknam: pásová píla ponúka široké spektrum. Podľa vloženého listu umožňuje jednoduché pílenie dreva, kovu a plastu s výkonným 240 W motorom. Pásová píla ponúka okrem toho výhodu malej reznej medzery, čím chráni materiál a šetrí energiu. TC-SB 200/1 ponúka navyše efektívnu bezpečnosť pri odbornej obsluhe.

Prestavenie výšky slúži nielen na presné rezy. S prispôsobením na ideálnu pracovnú výšku používateľa slúži výškové prestavenie aj na bezpečné a pohodlné používanie. Viacnásobne prestaviteľný stabilizátor pílového listu znižuje kmitanie pílového listu, a tým podporuje spoľahlivé používanie a ponúka doplnkovo jemnejší rez. Ochrana pílového listu je okrem toho výškovo prestaviteľná, a tým sa dá prispôsobiť na hrúbku príslušného rezaného materiálu. Posuvná tyč, ktorá je súčasťou dodávky, je neodmysliteľnou súčasťou na bezpečnú prácu s pásovou pílou. Stôl píly je plynule sklopný, takže sa s ním vydaria komplikované rezy na úkos. Paralelný doraz a vedenie s guľôčkovým uložením podporujú hobby remeselníkov pri rovných a precíznych rezoch.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Výkon:
250 W
Dĺžka pílového pásu:
1 400 mm
Výška rezu:
80 mm
Max. Šikmý rez:
45 °
Veľkosť stola (ŠxH):
305 x 305 mm

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
15,8 kg
Výška:
72,0 cm
Šírka:
42,0 cm
Dĺžka:
28,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.09.2019

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore