2.12.2020 23:47


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Den Braven Hĺbková penetrácia 1 l

Č.výr. 1020148
  • Vysoká výdatnosť
  • Vynikajúce zmáčanie a dokonalé ukotvenie k podkladu
  • Spevňuje a zjednocuje nasiakavosť podkladu
  • Neobsahuje alkylfenoletoxyláty ani ťažké kovy
Informácie o výrobku
2,19 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

18 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1020148

Den Braven hĺbková penetrácia je jednozložková kvapalina s nízkou viskozitou, ktorá je založená na báze modifikovaného styrén-akrylátového kopolyméru. Tento unikátny polymér umožňuje vysoký stupeň ukotvenia na anorganických časticiach substrátu, na ktorom bola penetrácia použitá. Navyše obsahuje konzervačné prostriedky a povrchovo aktívne látky, ktoré zabraňujú peneniu. Neobsahuje alkylfenoletoxyláty ani ťažké kovy ! Vďaka jej zloženiu sa vyznačuje výborným zmáčaním a účinne tak preniká do hlbších vrstiev nasiakavých podkladov, ako je nekonštrukčný betón, anhydrit, murivo, omietky, sadrokartónové a cementovláknité dosky alebo iné minerálne podklady. Používa sa na spevnenie a zjednotenie nasiakavosti podkladu, napr. pred lepením obkladov a dlažieb a zároveň pôsobí ako adhézny mostík pre ďalšie materiály ako sú vodou riediteľné náterové hmoty, lepidlá, akrylátové fasádne náterové hmoty, syntetické omietkoviny, tmely, vyrovnávacie a sanačné hmoty na báze polymérnych disperzií alebo redispergovateľných polymérnych práškov a cementu. Okrem toho spevňuje samotný podklad a tým pádom zvyšuje jeho mechanickú odolnosť. Výhodou je to, že po vytvrdnutí sa vo vode nerozpúšťa a preto si zachováva svoje vlastnosti aj po veľmi dlhú dobu. Riedi sa však vodou a to v pomere až 1:5 !

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodný na podklad:Omietka, betón, murivo,sadrokartón,vláknitý cement
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,00 kg
Výška:23,5 cm
Šírka:8,5 cm
Dĺžka:8,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore