Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

NATURA Substrát na jahody a drobné ovocie 50 l

Č.výr. 1515378

  • Vhodný na pestovanie BIO ovocia
  • Výborná nasiakavosť
  • So štartovacou dávkou organického hnojiva
Informácie o výrobku
8,79 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

74 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1515378

NATURA Substrát na jahody a drobné ovocie je jemný prírodný substrát so štartovacou dávkou organického hnojiva na 3-4 týždne. Vyznačuje se vysokou nasiakavosťou a následne schopnosťou výborného zásobovania rastlín vodou. Zaručuje optimálne prevzdušnenie, ktoré je potrebné na urýchlenie rastu koreňov. Je vhodný na pestovanie BIO ovocia. Využijete ho pre všetky druhy jahôd (vrátane previsnutých) a iného drobného ovocia pestovaného v nádobách a voľnej pôde, ako sú napr. egreše, ríbezle, josty alebo maliny.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh balenia:Vrece
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:15,3 kg
Výška:9,0 cm
Šírka:40,5 cm
Dĺžka:81,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore