Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Bio pestovateľský substrát a substrát pre bylinky 1 x 20 l

Č.výr. 1023035

  • Stopercentne prírodné látky
  • Na úspešné pestovanie a pre aromatické bylinky
  • Znížený obsah rašeliny
  • S prírodným hnojivom guánom
Informácie o výrobku
3,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

45 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1023035

OBI Living Garden bio pestovateľský substrát a substrát pre bylinky je veľmi kvalitná jemná špeciálna zmes na úspešné pestovanie mladých rastlín, na výsev a prepichovanie sadeníc. Jemná špeciálna zemina zaisťuje optimálne podmienky rastu pre úspešné pestovanie mladých rastlín. Je obohatená o prírodné hnojivo guáno, bez pridania umelých hnojív, jej receptúra obsahuje ako obnoviteľnú surovinu zelený kompostovaný materiál. Zemina doplnená o prírodné ílové minerály a perlity zaisťuje dobré odvádzanie vody, akumuluje živiny a vlhkosť a opätovne ich odovzdáva podľa potreby rastline.
OBI Living Garden bio pestovateľský substrát obsahuje jemné hnojivo vhodné špeciálne pre mladé rastliny a podporuje tak po vyklíčení alebo prepichnutí sadeníc kontinuálny rast rastliny.

Odporúčané použitie:
1. Naplňte misky na výsev alebo kvetináče pestovateľským substrátom. Dlaňou alebo doskou zeminu uhlaďte a zľahka pritlačte. Povrch zeminy je pritom 1 cm - 2 cm pod okrajom misky.
2. Zasejte semienka a zľahka ich zakryte zeminou. Opatrne ich zalejte jemným kropáčikom. Zakryte misku sklenenou alebo plastovou miskou.
3. Nezabudnite: Po vyklíčení prvých lístkov častejšie vetrajte.
4. Výsev udržujte neustále rovnomerne vlhký pomocou jemného kropáčika alebo rozprašovača.

OBI Living Garden bio tipy:
- Zmiešajte jemné semienka so suchým jemným pieskom. Dosiahnete tak rovnomerné rozmiestnenie semien.
- Ideálna teplota pre klíčenie je od 18 °C do 22 °C. Ideálne stanovište sú okná orientované na juhovýchod alebo juhozápad.
- Na neskoršie presadenie použite vždy v závislosti od druhu rastliny OBI Living Garden bio kvetinový substrát bez rašeliny alebo naše špeciálne zeminy.
- Zásobujte rastliny pravidelne živinami, napr. BIO hnojivom zo sortimentu OBI Living Garden.
- Tradičné klasické bio produkty ako OBI Living Garden Premium bio rohovina a bio múčka z rohoviny s prirodzeným dlhodobým účinkom podporujú rast a zdravie rastlín v celej záhrade.
- OBI Living Garden bio kompost pre vyvýšené záhony na zlepšenie pôdy a hnojenie záhrady je obzvlášť bohatý na rastlinný draslík, oživuje pôdu a podporuje vyššie výnosy. Cenné živiny z rastlín sa vracajú do záhrady

Na prianie vám tento tovar dodáme pohodlne domov taktiež ako celú paletu. Vyberte si jednoducho požadované množstvo vo výberovom poli vedľa obrázka tovaru hore.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Oblasť použitia:Záhrada/ exteriér
Bio:Áno
Obsah balenia:20 l
Rašelina:Obsahuje rašelinu
Vhodné pre ekologické poľnohospodárstvo:Áno
Druh balenia:Vrecko
Obsah rašeliny v %:75 %
Rozmery a hmotnosť
Výška:6,0 cm
Šírka:34,0 cm
Dĺžka:71,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore