3.4.2020 0:23


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Philips Hue LED žiarovky základná súprava White&Color Ambiance E27 vrát. spínača

Č.výr. 1430933
  • Základná súprava pre osvetlenie typu inteligentný domov vrát. 3 LED žiaroviek, premostenia Philips Hue a stmievacieho spínača Philips Hue
  • Rýchle zapojenie do systému Hue vďaka prepojeniu s premostením, ktoré je súčasťou dodávky
Informácie o výrobku
169,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1430933

S Philips Hue White Color Ambiance základnou súpravou premeníte vašu domácnosť na inteligentný domov. Súprava obsahuje tri žiarovky, premostenie a stmievací spínač. 4. generácia systému Philips Hue ponúka lepšie zobrazenie farieb. Systém Philips-Hue vás presvedčí jednoduchou kontrolou a vysokým komfortom.

Jednoduché uvedenie do prevádzky
Stačí len niekoľko krokov a všetky pripojené žiarovky môžete pohodlne ovládať zo svojho smartfónu. Stačí, keď prepojíte premostenie Hue, centrálny ovládací prvok, s vaším routerom. Následne zosynchronizujte všetky LED žiarovky pomocou aplikácie Philips Hue. S premostením môžete prepojiť až 50 žiaroviek (osobitne dostupné) a ovládať tak svetlo v celom obytnom priestore.

Ovládanie svetla pomocou aplikácie Hue
Pomocou aplikácie Philips Hue môžete nielen zapínať a vypínať svetlo z domu alebo na cestách, ale aj vyberať z viac ako 6 miliónov farieb. Pritom môžete nastaviť teplotu farby od 2 000 do 6 500 K a upraviť intenzitu farby. Svetlo sa dá navyše stmievať pomocou stmievacieho spínača Hue a aplikácie Hue. Tak vždy zabezpečíte tú správnu atmosféru.

Funkcia časovača a plánovania času
S integrovaným časovačom si môžete svetlo Philips Hue prispôsobiť svojmu úplne osobnému priebehu dňa. Tak napríklad môžete zaspávať pri tlmenom svetle a zobúdzať sa pri prirodzenom svetle. S automatickou funkciou plánovania času môžete vzbudiť dojem, že ste doma, a tak odstrašiť vlamačov.

Premeňte vašu domácnosť na inteligentný domov
Systém je možné s pomocou tretích poskytovateľov synchronizovať s vašou hudbou, televíziou a vašimi hrami. Svetlo sa prispôsobí príslušným zvukovým efektom a taktom, a zabezpečí tak pôsobivé efekty. Uložte si svoje obľúbené nastavenia svetla ako rutinu a vyžiadajte ich jedným stlačením tlačidla, kedykoľvek budete chcieť.

Kompatibilné so systémom Alexa, Apple Home Kit a Google Home
Okrem ovládania cez smartfón môžete svetlo pohodlne nastaviť aj hlasovým ovládaním cez Amazon Alexa, Apple Home Kit, Google Home a mnoho iných zariadení. Môžu sa použiť všetky žiarovky, ktoré sú kompatibilné so "ZigBee" a majú objímku E27.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Stmievanie:stmievateľné
Druh stmievania:stmievateľné externým stmievačom
Energetická trieda:A+
Diaľkový ovládač:bez diaľkového ovládača
Systém:HUE
Súpravy:Základná súprava

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:839g
Výška:11,0cm
Šírka:6,2cm
Dĺžka:6,2cm

Ďalšie detaily

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore