Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Pilník Classic okrúhly 200 mm stredne jemný

Č.výr. 4948394

  • Na práce s kovmi a drevom
  • Druh seku 2
  • Rukoväť z plastu
Informácie o výrobku
2,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4948394

LUX-TOOLS okrúhly pilník Classic slúži na obrábanie kovov a dreva. Je vhodný na dodatočné spracovanie okrúhlych výrezov, obrobkov s vnútornými rádiusmi alebo na odihlenie. Pilník má druh seku 2 so 14 zubmi na 10 mm. Je tak vhodný na spracovanie povrchov so strednou jemnosťou. Obrábací nástroj má dĺžku pracovnej plochy 200 mm pri celkovej dĺžke 300 mm. Pracovná plocha je z uhlíkovej ocele. Pilník je vybavený rukoväťou z plastu s otvorom na zavesenie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Pilníky
Rozsah použitia:Kov
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:120 g
Výška:30,3 cm
Šírka:3,1 cm
Dĺžka:2,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore