Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Pilník Classic plochý 200 mm stredne jemný

Č.výr. 4948477

  • Na práce s kovom
  • Druh seku 2
  • Rukoväť z polypropylénu
Informácie o výrobku
2,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

15 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4948477

LUX-TOOLS pilník Classic je ideálne použiteľný na precízne jemné práce s kovom. Ide o pilník s krížovým sekom. Pilník je tak vhodný na opracovanie väčších plôch a tvrdších materiálov. Druh seku je 2. Dĺžka činnej plochy meria 200 mm pri celkovej dĺžke 309 mm. Činná plocha pilníka je zo stabilnej uhlíkovej ocele. Pilník je vybavený rukoväťou s dĺžkou 100 mm, ktorá bezpečne sedí v ruke. Na výrobu rukoväte bol použitý polypropylén.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Pilníky
Typ:Ostatné píly
Rozsah použitia:Kov
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:196 g
Výška:30,9 cm
Šírka:3,0 cm
Dĺžka:2,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore