Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Marley Čelo pre odkvapový žľab RG 100 hnedé

Č.výr. 6813067

  • Jednoduchá montáž
  • Teplotná odolnosť a dlhá životnosť
  • Farebná stálosť
Informácie o výrobku
3,39 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

13 ks k dispozícii

Viac na tejto stránke

Popis výrobku

Č.výr. 6813067

Čelo odkvapového žľabu v odkvapovom systéme Marley slúži na uzavretie odkvapového žľabu. Čelo sa rovnako ako celý systém namontuje veľmi ľahko. Montuje sa tak, že sa nasadí na okraj žľabu, horný okraj sa vyrovná do roviny so žľabom a pritlačí sa. Potom sa čelo už len zacvakne. Je možné ho prípadne namontovať aj vtedy, keď je žľab už usadený v hákoch.
Plastový odkvapový systém Marley je vyrobený z vysoko kvalitného bezkadmiového PVC a je odolný proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom počasia. Vďaka vysokej kvalite použitého plastu a modernej technológii výroby je na plastové odkvapy Marley poskytovaná záruka 10 rokov. Medzi hlavné prednosti tohto systému patrí farebná stálosť, dlhá životnosť, široký výber doplnkov, teplotná odolnosť a hlavne jednoduchá montáž.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Koncový kus
Tvar:Polkruhový
Menovitá veľkosť:100 mm
Smerná veličina:100 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:35 g
Výška:7,8 cm
Šírka:11,7 cm
Dĺžka:2,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore