Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Plastové okno 600 x 1000 x 70 mm 6 komôr ľavé dub

Č.výr. 1361575

  • PVC profil so 6 komorami
  • 3 izolačné tabule skla
  • Účinné tesnenie
Informácie o výrobku
 
109,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1361575

Plastové okno je vyrobené z kvalitného PVC profilu s hrúbkou 70 mm, ktorý obsahuje až 6 izolačných komôr. Zasklenie tvoria 3 izolačné sklenené tabule a jeho celková hrúbka dosahuje 44 mm. Okno je ešte navyše po celom svojom obvode vybavené aj pokročilým tesnením, ktoré okrem tepelnej izolácie poskytuje aj ochranu proti prenikaniu vlhkosti a prachu. Toto tesnenie je plastické a preto je veľmi dobre odolné proti poškodeniu a ani po dlhej dobe nevykazuje známky opotrebovania. Vďaka modernej technológii spracovania materiálov a výroby sa tento model plastového okna vyznačuje naozaj vynikajúcimi tepelno a zvukovoizolačnými vlastnosťami. Súčiniteľ prestupu tepla pre celé okno (Uw) činí 1,1 W/m2K a akustický izolačný faktor (Rw) nadobúda hodnoty 34 (-2, -6) dB. Ideálne sa tak hodí pre zákazníkov, ktorí chcú investovať do správneho okna, aby tak mohli vďaka nemu ušetriť nemalé náklady na energiu pri vykurovaní svojej domácnosti. Okno je vybavené aj kvalitným a veľmi odolným kovaním od firmy Winkhaus a vďaka tomu sa radí do bezpečnostnej triedy RC2. Samotný design sa nesie v znamení dubového dreva. Takýto prirodzený vzhľad dokáže navodiť veľmi príjemnú a útulnú atmosféru v akejkoľvek miestnosti vo Vašom dome alebo byte. Sada kľučiek nie je súčasťou dodávky !

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ výrobku:Energeticky úsporné okná
Výška:60 cm
Hĺbka profilu:70 mm
Smer dorazu:Vľavo
Šírka:100 cm
Príslušenstvo:Winkhaus
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:21,4 kg
Výška:60,0 cm
Šírka:100,0 cm
Dĺžka:7,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore