Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Plastové okno ľavé 1000 x 600

Č.výr. 5384706

  • PVC profily so 4 komorami
  • 2 izolačné tabule skla
  • Účinné tesnenie
  • Bez olova
  • 100 % šetrné k životnému prostrediu
Informácie o výrobku
64,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5384706

Plastové okno je vyrobené z PVC profilov, ktoré sa skladajú zo 4 izolačných komôr s hrúbkou 60 mm. Zasklenie tvoria 2 izolačné sklenené tabule s hrúbkou skla 24 mm. Okno navyše po celom jeho obvode disponuje pokročilým tesnením, ktoré okrem tepelnej izolácie poskytuje aj ochranu proti prenikaniu vlhkosti a prachu. Toto tesnenie je plastické a preto je donokalo odolné proti strarnutiu a ani po dlhej nevykazuje známky opotrebovania. Moderná technológia a kvalitné materiály zaručujú, že sa toto okno vyznačuje výbornými tepelno a zvukovoizolačnými vlastnosťami. Vďaka ním spĺňa požiadavky zákazníkov, ktorí chcú investovať do správneho okna, aby vďaka úspore energie znížili svoje náklady na kúrenie. Súčiniteľ prechodu tepla zasklením (Ug) činí cca 1,5 W/m2K, súčiniteľ prechodu tepla rámom (Uf) je 1,6 W/m2K a v neposlednom rade akustický izolačný faktor (Rw) nadobúda hodnotu 36 (-2, -6) dB. Design je jednoduchý a strohý. Dominujú rovné tvary a mierne zaoblené hrany. Klasické biele farebné prevedenie sa môže na prvý pohľad zdať ako nudné, ale v jednoduchosti je krása a toto okno určite dokáže vkusne doplniť Vášu domácnosť. Veľkou výhodou je to, že plast neobsahuje žiadne olovo a v profiloch je použítá iba zmes vápniku a zinku. PVC profily sú preto 100 % šetrné k životnému prostrediu a ľudskému zdraviu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ výrobku:Viacúčelové okno a pivničné okno
Smer dorazu:Vľavo

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore