Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Plastové okno pivničné 800 mm x 1000 mm

Č.výr. 5384540

  • Štvorkomorový systém
  • Dvojvrstvové sklo
  • Tepelná izolácia Uw: 1,5 W/mK
Informácie o výrobku
69,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

8 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5384540

Okno má vysoko kvalitné štvorkomorové 60 mm PVC profily. Zaručuje najvyššiu pevnosť a odolnosť vďaka viacnásobným systémom firmy Winkhaus. Okno má 2-násobné tepelné ochranné sklo s tepelnou izoláciou Ug = 1,1 W/mK alebo Uw = 1,5 W/mK a celoobvodové tesnenie - trvalé, elastické a odolné proti starnutiu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ výrobku:Viacúčelové okno a pivničné okno
Výška:100 cm
Hĺbka profilu:60 mm
Smer dorazu:Vľavo
Šírka:80 cm
Príslušenstvo:Winkhaus

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore