Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Gutta Hobby sklo 50 cm x 100 cm x 0,4 cm transparentné

Č.výr. 4246807

  • Všestranne použiteľné hobby sklo do interiéru
  • Jednoduché spracovanie a presné prirezanie
  • Vysoká priepustnosť svetla približne 93 %
  • 10-krát odolnejšie ako sklo
  • Bezpečné spracovanie, pretože je odolné voči prasknutiu a štiepeniu
  • Možnosť individuálneho prirezania na perfektné prispôsobenie podľa požadovaného použitia
Informácie o výrobku
12,99 EUR
25,98 € / m2
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4246807

V prípade hobby skla ide o materiál, ktorý má v domácnosti množstvo možností použitia. Obľúbený je predovšetkým na opravy, pretože má mnoho užitočných vlastností a dá sa bez problémov spracovávať.

Plastová doska na majstrovanie
Hobby sklo je vyrobené z polystyrénu, pričom ide o veľmi rozšírený plast. Priehľadný materiál presvedčí veľmi vysokou priepustnosťou svetla a je 10-krát odolnejší proti rozbitiu ako sklo. Preto sa nerozštiepi ani pri vysokých zaťaženiach a bezpečne sa používa.

Všestranné oblasti použitia
Hobby sklo sa vďaka svojim špeciálnym vlastnostiam hodí na takmer všetky účely použitia v interiéri. V exteriéri je sklo použiteľné len obmedzene, pretože neexistuje žiadna ochranná UV povrchová úprava. Pomocou plastu zhotovíte napríklad zasklenia nábytku, opravíte prasknuté sklo, vytvarujete vlastné dekorácie a môžete ponechať voľnú uzdu svojej kreativite. Vytvorte si vlastnú predstavu o vysokej odolnosti voči teplotám, ktorá umožňuje aj použitie pri teplotách nad 75 °C.

Nechajte si vyhotoviť prírez v OBI
Vďaka službe prirezávania OBI je možné sklo presne prirezať na každé použitie. Jednoducho si rezervujte výrobok, sami si ho vyzdvihnite a odídete s vhodným hobby sklom domov. Informujte sa telefonicky alebo na mieste v centre pre prírezy vašej predajne OBI o individuálnych službách prirezávania, cenách a čakacích lehotách.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Oblasť použitia:Hobby & kutenie
Hrúbka:Do 5 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,07 kg
Výška:50,0 cm
Šírka:100,0 cm
Dĺžka:4 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore