Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

PC dutinkové panely Easy click plus 1,6 cm transparentné 200 cm x 20 cm

Č.výr. 5211586

  • Odolné voči poveternostným vplyvom
  • Ťažko horľavé
  • Jednoduchá pokládka
Informácie o výrobku

Farba:

Prevedenie:

19,99 EUR
49,98 € / m2
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

15 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5211586

2-vrstvové dutinkové panely so zacvakávacím uzáverom sú vyrobené z polykarbonátu a sú vhodné pre použitie na streche alebo stene. Sú odolné voči poveternostným vplyvom, nepremokavé a odolné voči krupobitiu. Majú vysoký izolačný účinok, sú ťažko zápalné (trieda požiaru B1) a odolné voči teplote od - 40 °C do + 115 °C. Panely nenáročné na údržbu sú na 71 percent priesvitné a vďaka tomu mimoriadne vhodné na zastrešenie od uhla sklonu 3 stupne, sanáciu strechy, prístreškov, terasy, balkónov, prístreškov na autá atď.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Oblasť použitia:Krytina & opláštenie
Druh:Dutinové panely
Materiál:Polykarbonát
Hrúbka:Od 8 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,03 kg
Výška:2,00 m
Šírka:20,0 cm
Dĺžka:1,6 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore