Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Polystyrénová doska 0,5 cm Cincilla 50 cm x 100 cm transparentná

Č.výr. 5211891

  • Cenovo výhodné
  • Vysoká materiálová pevnosť
  • Dobrá tepelná odolnosť
Informácie o výrobku

Farba:

Prevedenie:

23,99 EUR
47,98 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5211891

Polystyrénové dosky pre Vaše kreatívne nápady sú k dispozícii v hladkom alebo štruktúrovanom vyhotovení. Vytvárajú atmosféru v interiéroch. Dosky majú veľmi dobrú odolnosť proti zlomu, ľahko sa spracúvajú a netrieštia sa. Okrem toho sa vyznačujú vysokou priepustnosťou svetla a dobrou tepelnou odolnosťou.
Vďaka tomu sú dosky vhodné najmä ako deliace steny, ako výplne dverí, svetlíkov, na oddelenie sprchových kútov, na priesvitné výplne v nábytku, vitrínach a pod.

- Tepelne stabilné až do 75 °C
- Cenovo výhodné

Technická specifikace

Detaily výrobku
Oblasť použitia:Hobby & kutenie
Hrúbka:Do 5 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,30 kg
Výška:50,0 cm
Šírka:100,0 cm
Dĺžka:5 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore