Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

PVC panely s dutými komorami 200 cm x 20 cm x 1,6 cm priehľadné

Č.výr. 5211982

  • Cenovo výhodné
  • Nízka hmotnosť
  • Dobré izolačné vlastnosti
Informácie o výrobku

Farba:

10,99 EUR
27,48 € / m2
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5211982

Panely s dutými komorami sú vyrobené z PVC a tvoria cenovo výhodnú alternatívu pre svetelné pásy bez priečok. Panely sú veľmi robustné, umožňujú jednoduchú údržbu a majú nízku vlastnú hmotnosť. Okrem toho majú dobré izolačné vlastnosti, vysokú úroveň zvukovej izolácie a patria do triedy horľavosti B1. Panely sú odolné voči teplotám do 60 °C a priepustnosť svetla predstavuje 60 - 75 percent. Vhodné sú ako na použitie, tak na ochranu proti vetru a vhľadu, ale aj ako výplne okien, obklady stien a pod.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Oblasť použitia:Obloženie
Druh:Dutinové panely
Materiál:PVC
Hrúbka:Od 8 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,11 kg
Výška:2,00 m
Šírka:20,0 cm
Dĺžka:1,6 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore