Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Termo plisé roleta Toledo biela 120 cm x 130 cm

Č.výr. 1701465

  • Vrstva odrážajúca teplo pre ideálnu klímu v miestnosti
  • Ochrana proti teplu, nepriehľadnosť a ochrana proti slnečnému žiareniu
  • Na upnutie, vrátane upevňovacieho materiálu
Informácie o výrobku
29,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Objednať online a nechať si doručiť 

Dodacia lehota 4-6 pracovných dní

Rezervovať & vyzdvihnúť 

Bude pripravené na vyzdvihnutie v predajni Bratislava

Rezervácia nie je možná

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1701465

OBI termo plisé roleta Toledo spája veľké množstvo užitočných funkcií a vďaka svojej ochrane proti teplu, nepriehľadnosti a ochrane proti slnečnému žiareniu je optimálna pre obytné miestnosti a spálne. Plisé roleta je pekný dekoratívny priestorový prvok a je lacnou alternatívou vonkajších roliet. Termo plisé roleta je vyrobená zo 100 percentného polyesteru, na zadnej strane má vrstvu odrážajúcu teplo a prispieva tak rozhodujúcim spôsobom k ideálnej klíme v miestnosti. Vďaka striebornej vrstve sa odráža slnečné tepelné žiarenie, takže v lete zostáva v miestnosti príjemná klíma. V zime zase naopak bráni prúdeniu teplého vzduchu oknami von. Táto termo plisé roleta je nepriehľadná, takže zaisťuje ochranu súkromia a tiež zatemňuje miestnosť a výborne sa hodí do spální a detských izieb pre príjemný nočný pokoj. Jednoduchá manipulácia je zaistená komfortným bočným ovládaním, ktoré je možné voliteľne umiestniť vľavo alebo vpravo. Termo plisé roleta sa môže upevniť upnutím. Pri upevnení upnutím pomocou upevňovacieho materiálu Easy Fix sa jednoducho nainštaluje na krídlo okna - rýchlo, prakticky a bez vŕtania.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Farba:Biely
Svetelná priepustnosť:Stmavený
Šírka:120 cm
Výška:130 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:963 g
Výška:4,0 cm
Šírka:6,5 cm
Dĺžka:128,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore