6.4.2020 20:30


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

OBI Závesná skladaná termožalúzia Tona 105 cm x 130 cm biela

Č.výr. 4881454
  • Termoreflexná vrstva na ideálnu klímu v miestnosti
  • Ochrana proti sálavému teplu, neželaným pohľadom a slnku
  • Na upevnenie sponami vrátane upevňovacieho materiálu
Informácie o výrobku
24,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4881454

OBI závesná skladaná termožalúzia Tona v bielej farbe ukrýva množstvo užitočných funkcií a vďaka ochrane proti sálavému teplu, neželaným pohľadom a slnku, ktorú poskytuje, sa vynikajúco hodí do vašej spálne alebo obývačky. Samozrejme skladaná žalúzia plní funkciu dekoračného priestorového prvku a je úspornejšou alternatívou vonkajších žalúzií.

Skladaná termožalúzia vyrobená zo 100 % polyesteru má na zadnej strane termoreflexnú vrstvu a rozhodujúcim spôsobom prispieva k ideálnej klíme v miestnosti. Strieborná povrchová úprava odráža slnečné žiarenie, takže miestnosť zostane príjemne chladná aj v lete. V zime zabraňuje naopak prestupu tepla cez okno von. Skladaná termožalúzia je nepriehľadná, vytvára protipohľadovú bariéru a chráni vaše súkromie. Súčasne zatemňuje miestnosť a je teda najlepším kandidátom na zachovanie komfortného nočného pokoja vo vašej spálni alebo detskej izbe. Jednoduchú manipuláciu zaručuje bočné ovládanie, ktoré sa dá voliteľne umiestniť doprava alebo doľava.

Skladaná termožalúzia Tona sa dá namontovať pomocou spôn. Spony s upevňovacím materiálom Easy Fix umožňujú jednoduchú montáž na krídlo okna - rýchlo, prakticky a bez vŕtania. Dodávka obsahuje upevňovací materiál na oba spôsoby montáže (upevnenie sponami a vŕtanie).

Technická specifikace

Detaily výrobku

Farba:Biely
Svetelná priepustnosť:Stmavený
Šírka:105 cm
Výška:130 cm

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:1,00kg
Výška:130,0cm
Šírka:105,0cm
Dĺžka:3,5cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore