17.2.2019 3:01
Moja predajňa
Bratislava
Hodoninska ulica 25
84103 Bratislava
Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

OBI Závesná skladaná termožalúzia Tona 75 cm x 130 cm biela

Č.výr. 4881470
  • Termoreflexná vrstva na ideálnu klímu v miestnosti
  • Ochrana proti sálavému teplu, neželaným pohľadom a slnku
  • Na upevnenie sponami vrátane upevňovacieho materiálu
Informácie o výrobku
19,49 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4881470

OBI závesná skladaná termožalúzia Tona v bielej farbe ukrýva množstvo užitočných funkcií a vďaka ochrane proti sálavému teplu, neželaným pohľadom a slnku, ktorú poskytuje, sa vynikajúco hodí do vašej spálne alebo obývačky. Samozrejme skladaná žalúzia plní funkciu dekoračného priestorového prvku a je úspornejšou alternatívou vonkajších žalúzií.

Skladaná termožalúzia vyrobená zo 100 % polyesteru má na zadnej strane termoreflexnú vrstvu a rozhodujúcim spôsobom prispieva k ideálnej klíme v miestnosti. Strieborná povrchová úprava odráža slnečné žiarenie, takže miestnosť zostane príjemne chladná aj v lete. V zime zabraňuje naopak prestupu tepla cez okno von. Skladaná termožalúzia je nepriehľadná, vytvára protipohľadovú bariéru a chráni vaše súkromie. Súčasne zatemňuje miestnosť a je teda najlepším kandidátom na zachovanie komfortného nočného pokoja vo vašej spálni alebo detskej izbe. Jednoduchú manipuláciu zaručuje bočné ovládanie, ktoré sa dá voliteľne umiestniť doprava alebo doľava.

Skladaná termožalúzia Tona sa dá namontovať pomocou spôn. Spony s upevňovacím materiálom Easy Fix umožňujú jednoduchú montáž na krídlo okna - rýchlo, prakticky a bez vŕtania. Dodávka obsahuje upevňovací materiál na oba spôsoby montáže (upevnenie sponami a vŕtanie).

Technická specifikace

Detaily výrobku

Farba:
Biely
Svetelná priepustnosť:
Stmavený
Šírka:
75 cm
Výška:
130 cm

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
710 g
Výška:
130,0 cm
Šírka:
75,0 cm
Dĺžka:
3,5 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore