Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Prípojné hrdlo na stenu Systém 100 so spätnou klapkou

Č.výr. 4306924

  • Rozmery: 3,6 cm x 12,2 cm x 12,2 cm
  • Materiál: plast
  • Farba: biela
Informácie o výrobku

Farba:

9,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4306924

OBI biele prípojné hrdlo na stenu, k pripojeniu kruh-kruh na Systém 100, so spätnou klapkou je vhodné pre obojstranné pripojenie komponent systému vetrania a k uzatvoreniu odvetrávacích otvorov v stene. Uzatvára sa automaticky. Jeho rozmery sú (V x Š x H): 3,6 cm x 12,2 cm x 12,2 cm. Prípojné hrdlo na stenu je odolné voči teplotám od -25 °C do +90 °C a je vyrobené z plastu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Priemer:100 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:49 g
Výška:3,6 cm
Šírka:12,2 cm
Dĺžka:12,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore