Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Kärcher Čistič plôch T 450

Č.výr. 5355052

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Plošné čističe

Popis výrobku

Č.výr. 5355052

S Kärcher čističom plôch T-Racer T 450 je možné efektívne a bez rozstreku čistiť veľké plochy v exteriéri a na rozdiel od čistenia tryskou umožňuje o cca 50 % rýchlejšie čistenie. Zásluhu na tom má rotačné rameno Twin-Jet, ktoré slúži na odstraňovanie nečistôt z veľkých plôch. Prídavná tryska Power, ktorú je možné v prípade potreby pohodlne aktivovať nožným spínačom, navyše umožňuje účinné čistenie rohov a hrán. T 450 navyše disponuje špeciálnou ochrannou mriežkou umožňujúcou čistenie japonských záhrad a iných štrkových plôch.

Zmenou vzdialenosti trysky od čisteného predmetu je možné upravovať tlak podľa potreby. Vďaka tomu je možné čistiť tvrdé povrchy, ako kameň a betón, ale aj mäkšie povrchy, ako je drevo. Vďaka takzvanému "efektu vznášadla" sa s T-Racer veľmi ľahko manipuluje. Vďaka praktickej rukoväti je možné v okamihu vyčistiť aj vertikálne plochy, ako napr. garážové brány.

Čistič plôch T-Racer T 450 je vhodný pre Kärcher vysokotlakové čističe Home & Garden triedy K 4 až K 7.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Vysokotlakový čistič
Rozmery a hmotnosť
Výška:35,6 cm
Šírka:26,4 cm
Dĺžka:39,4 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore