Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Plot WPC pieskový s hliníkovými prvkami 180 cm x 180 cm

Č.výr. 1630615

  • Moderný vzhľad
  • Protipohľadová ochrana
  • Jednoduché čistenie
Informácie o výrobku
107,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

27 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1630615

Plot WPC pieskovej farby s hliníkovými prvkami ponúka moderný vzhľad a ochranu pred zvedavými pohľadmi zvonku. Je vybavený 17 ryhovanými a brúsenými vertikálnymi prvkami o rozmere 180 cm x 11,5 cm x 1 cm a 4 horizontálnymi hliníkovými prvkami o rozmere 180 cm x 7 cm x 1,3 cm. Montáž sa vykonáva na hliníkové stĺpiky alebo stĺpiky WPC s nerezovými skrutkami, ktoré sú k dostaniu zvlášť. Plot WPC sa ľahko čistí.

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore