26.5.2020 11:58


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Jamestown Kombinovaná grilovacia stanice Dean

Č.výr. 5353115
 • Maximálne potešenie z priameho a nepriameho grilovania a údenia
 • Teplomer pre optimálnu reguláciu teploty
 • Vysoko kvalitný gril z liatiny
Informácie o výrobku
299,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5353115

Grilovací stanice Jamestown splní každé želanie: jedná sa o kombináciu plynu, dreveného uhlia a udiarne. Grilovacia stanica je ideálna pre priame a nepriame grilovanie, údenie a varenie na grilovacie párty, a to všetko na jednom mieste. Na Jamestown grilu sa Vám podarí každý grilovaný pokrm úplne perfektne, nech sa bude jednať o priamo grilovaný steak, šetrne dusené mäso alebo údenú rybu.

Kombinovaný gril má tri vzájomne kompletne oddelené ohniska a tri grilovacie rošty z kvalitnej liatiny vrátane roštov na udržiavanie teploty pokrmov. Teplomery integrované v poklope Vám pomôžu zvoliť perfektne individuálnu teplotu grilovaného pokrmu.

Priestor (celková plocha 43 cm x 44,5 cm) na drevené uhlie sa vyznačuje najmä výškovo nastaviteľnou úrovňou uhlia. Vďaka zdvíhaciemu zariadeniu môžete optimálne ovládať teplotu grilovania. Teplota grilovaných potravín sa mení podľa vzdialenosti grilovacieho roštu od žeravého uhlia. Tri plynulo regulovateľné horáky z ušľachtilej ocele majú veľmi dlhú životnosť a pomocou otočných regulátorov je možné zapáliť a nastaviť na požadovanú intenzitu nezávisle na sebe. Udiareň má celkovú plochu 29,5 cm x 29,5 cm a môžete v nej údiť mäso, ryby a ďalšie. Jedlo sa v udiarni ľahko pripravuje zo všetkých strán. To umožňuje, že je mäso nádherne šťavnaté s typickou dymovou chuťou. Vďaka úložnému priestoru máte dostatok miesta pre jedlo, riad a pomôcky pre grilovanie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Stojanový gril
Šírka grilovacej plochy:Do 50 mm
Materiál horáka:Ušľachtilá oceľ
Bočný horák k dispozícii:S bočným horákom
Farba:Čierny
Teplomer veka:Áno
Vrátane ochranného krytu:Nie
Počet hlavných horákov:3 ks

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:42,0kg
Výška:116,0cm
Šírka:173,5cm
Dĺžka:61,0cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenie (1)

 4 od 5
 • 5(0)
 • 4(1)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Kúpili ste tento tovar? Napíšte nám hodnotenie tohto tovaru!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.06.2020.

4

František (27.5.2019)

Gril na párty

To sa Vám páči: Veľkosť grilu, je ideálna na väčšie párty, výhoda alternatív na prípravu plyn/uhlie

To sa Vám nepáči:  zdĺhavá údržba a čistenie, ťažšia skladnosť,

na rodinných oslavách či párty, s väčším počtom ľudí je to ideálny pomocník, naraz sa dajú pripraviť rôzne variácie pokrmov, podľa špecifických želaní, niekto rád bez dymu, iný práve uvedený spôsob prípravy na prírodno preferujú. výhodou je aj veľky bočný horák na varenie, či ohrev, už si netreba lámať hlavu s udením menších porcií.

1 alebo

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

 • Rezervácia a vyzdvihnutie
 • Overiť dostupnosť v predajni
 • Veľký výber produktov
Hore