13.11.2019 16:26


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

WEBER Plynový gril GENESIS II E-310 GBS čierny

Č.výr. 1029743
  • GBS rošt
  • Ohrievací Tuck-Away rošt
  • Elektrické zapaľovanie
  • Kompatibilný s iGrill 3
Informácie o výrobku
 
999,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1029743

Moderný gril Genesis II E-310 GBS je vybavený tromi nerezovými horákmi tvarovanými tak, aby vždy a za všetkých okolností rovnomerne rozvádzali žiar naprieč celým grilom. Aby pri grilovaní nedochádzalo k vznieteniu vypečeného tuku, sú všetky tri horáky chránené aróma koľajnicami Flavorizer Bars. Okrem troch nerezových horákov je gril vybavený tiež jedným postranným, ktorý sa používa napríklad pri príprave rôznych omáčok a príloh k mäsu. Postranné horák je zabudovaný do pravého bočného pultíku. Ľavý bočný pultík možno využiť ako odkladaciu plochu a navyše má na prednej strane navarené tri háčiky na zavesenie rôznych grilovacích pomôcok.
Griluje sa na porcelánom smaltovanom liatinovom GBS rošte o veľkosti 68 x 48 centimetrov. GBS rošt má vyberateľný stred, ktorý je možné nahradiť komponenty z kolekcie príslušenstva Weber GBS. Takými komponenty sú napríklad kameň na pizzu, stojan na hydinu alebo liatinový hrniec či liatinová panvica. Okrem základného roštu má Genesis II E-310 vo výbave tiež ohrievacie rošt Tuck-Away. Pri grilovaní určite oceníte moderné elektronické zapaľovanie, vďaka ktorému vám k zapnutiu grilu postačí stlačení jedného tlačidla. Ani s údržbou si nemusíte lámať hlavu, výrazne vám ju uľahčí Grease Management Systém, ktorý tiež minimalizuje riziko vzplanutia vypečeného tuku.
Plynový gril Weber Genesis II E-310 GBS využíva moderné technológie, a preto je vybavený špeciálnym stojanom, do ktorého je možné zapojiť nová termosonda iGrill 3. Tú možno prostredníctvom bluetooth prepojiť s rôznymi aplikáciami na chytrých telefónoch.
Základné technické údaje
Rozmery grilovacieho roštu 68 x 48 cm
Termosonda v poklopu
Farba čierna
Kompatibilný s iGrill

Technická specifikace

Detaily výrobku

Druh:
Stojanový gril

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
60,6 kg
Výška:
73,6 cm
Šírka:
137,1 cm
Dĺžka:
114,3 cm

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.12.2019

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore