Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OSB 3 podkladová doska nebrúsená 205 cm x 62,5 cm x 12 mm

Č.výr. 4735486

  • Nebrúsená stavebná doska na hrubé stavby a interiérové konštrukcie
  • Všestranne použiteľná ako opláštenie stien, stropov a podláh alebo pri výrobe nábytku
  • Vysoká tvarová stálosť a pevnosť v ohybe umožňujú použitie na nosné stropy
  • OSB/3 trieda: použitie v suchých a vlhkých oblastiach
  • Emisná trieda E1: nízky podiel škodlivín v spojive
Informácie o výrobku
15,10 EUR
11,79 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

viac ako 300 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4735486

OSB 3 podkladová doska 12 mm so spojmi pero-drážka 205 cm x 62,5 cm je nebrúsená konštrukčná doska, ktorá sa dá všestranne použiť pri hrubej konštrukcii a stavebných úpravách v interiéri ako obklad na stropy a podlahová krytina. Vďaka svojmu dekoratívnemu a výraznému vzhľadu môžete dosku s orientovanými trieskami použiť aj pri výrobe nábytku.

Vysoká pevnosť v ohybe a tvarová stálosť
Drevené dosky sú vyrobené z veľkoplošných zlepených dyhových pásov a sú štvorstranne vybavené drážkou a perom. Dosky tak získajú vysokú tvarovú stálosť a vysokú pevnosť. Na základe tejto vysokej pevnosti v ohybe sa OSB3 dosky ideálne hodia ako nosné prvky stropných a strešných konštrukcií alebo na vystuženie a debnenie vonkajších a vnútorných stien. Stavebné dosky sú okrem toho vhodné na veľtržné stavby alebo do predajní a na dočasné zakrytie otvorov budovy pri renováciách. OSB dosky sú stabilnejšie a odolnejšie proti ohybu ako bežné drevotrieskové dosky, a preto sú vysokozaťažiteľné.

Použitie vo vlhkom prostredí
Norma EN 300 definuje rôzne triedy podľa ich mechanických vlastností a relatívnej odolnosti proti vlhkosti. OSB doska zodpovedá triede OSB/3, a preto sa môže použiť na nosné účely v suchej a vlhkej oblasti. Dosky sú preto mimoriadne vhodné na montáž v miestnostiach s vysokou vlhkosťou vzduchu.
Okrem toho je nosná doska OSB3 zaradená do emisnej triedy E1, čiže má veľmi nízku vyrovnávaciu koncentráciu formaldehydu pod 0,1 ppm. To znamená, že spojivo určené na lepenie má veľmi nízky podiel škodlivého formaldehydu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:OSB dosky
Dĺžka:205 cm
Šírka:62,5 cm
Hrúbka:12 mm
Rozmery a hmotnosť
Výška:2,05 m
Šírka:62,5 cm
Dĺžka:1,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 79,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore