17.2.2020 8:08


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Primalex Univerzálna penetrácia 3 l

Č.výr. 3187259
  • Znižuje nasiakovosť
  • Spevňuje podklad
  • Obmedzuje kryštalizáciu soli z minerálnych podkladov
  • Objem: 3 l
Informácie o výrobku
9,29 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajniBratislava

171 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 3187259

Primalex univerzálna penetrácia obsahuje vysoko účinnú látku na kopolymérovej akrylátovej báze a práve vďaka nej patrí v momentálnej dobe k tým najkvalitnejším penetračným prostriedkom. Určená je hlavne na zníženie nasiakavosti a spevnenie rôznorodých podkladových stavebných materiálov. Okrem toho ešte aj výrazne zvyšuje priľnavosť vrchných náterov, lepidiel a tmelov. Na finálnej povrchovej vrstve sa použitím tejto penetrácie zamedzí vytváraniu trhliniek a tak isto aj jej celkovému popraskaniu. Na minerálnych podkladoch zabraňuje kryštalizácii soli. Bežne sa preto používa na napustenie nenatretých a dobre vyzretých savých podkladov, ako je napr. betón, vláknocementové a trieskocementové dosky, pórobetón, sadrové, vápenné, vápennocementové a disperzné omietky. Je vhodná aj na drevo, drevotrieskové a drevovláknité dosky, sadrokartón, neglazúrovanú keramiku a pod. Na všetkých spomenutých podkladoch tak slúži ako základný náter pred aplikáciou klasických a akrylátových disperzných interiérových náterov a fasádnych farieb. Veľká výhoda tejto univerzálnej penetrácie spočíva v tom, že okrem interíeru ju môžete bezproblémov používať aj vo vonkajšom prostredí. Nepouživajte ju však pod silikónové a silikátové nátery !

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
3,12 kg
Výška:
19,5 cm
Šírka:
18,5 cm
Dĺžka:
10,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore