Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Grilovacie drevené uhlie 10 kg

Č.výr. 5313119

  • Žiadne tropické drevo
  • Ľahko sa zapaľuje
  • Vysoké počiatočné vyžarovanie tepla
Informácie o výrobku
11,49 EUR
1,15 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

20 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5313119

S kvalitným dreveným uhlím značky Grillprofi máte zaručené grilovanie bez stresu. Drevené uhlie je ideálne palivo na krátke a rýchle grilovanie. Rýchlo horí a vyvíja vysoké počiatočné vyžarovanie tepla. Grillprofi drevené uhlie nepochádza z tropických oblastí. Kvalita dreva a výrobný proces sú neustále sledované. Grillprofi drevené uhlie bolo prihlásené a zaregistrované v rámci procesu REACH.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Drevo pre gril
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:10,0 kg
Výška:60,0 cm
Šírka:30,0 cm
Dĺžka:15,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore