Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Sedacia súprava Asheville 4-dielna z ocele tmavozelená

Č.výr. 1419068

  • Moderná záhradná sedacia súprava na relax v exteriéri
  • Elegantný povrazový poťah v tmavozelenej farbe je dekoratívnym prvkom
  • Vysoký komfort vďaka 3-miestnej pohovke a integrovanej Récamiere
  • Konštrukcia z robustnej ocele je odolná proti poveternostným vplyvom a nenáročná na údržbu
  • Vrát. pohodlných sedacích podložiek a vankúšov v antracitovej farbe
Informácie o výrobku
 
499,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 1419068

Sedacia súprava Asheville je útulná záhradná sedacia zostava, ktorá pozýva na oddych a príjemné posedenie v kruhu blízkych. Vďaka modernému dizajnu a pohodlným sedacím podložkám vás presvedčí na celej čiare.

Elegantná rohová sedacia súprava do záhrady
Sedacia súprava pozostáva z útulnej lavičky s integrovanou pohovkou Récamiere a poskytuje miesto až pre tri osoby. Záhradná sedacia súprava sa s dvoma praktickými odkladacími stolíkmi v teplých letných mesiacoch rýchlo stane stredobodom vašej terasy. Stabilná konštrukcia pohovky je vyrobená z vysokokvalitnej ocele s kruhovým prierezom, ktorá je odolná proti poveternostným vplyvom a má dlhú životnosť.

Moderná relaxačná pohovka
Pohovka Récamiere sa môže použiť buď na príjemné posedenie v kruhu blízkych pri káve, alebo bude útulnou plochou na ležanie. Operadlo má povrazový poťah v tmavozelenej farbe, ktorý dodáva záhradnej pohovke elegantný vzhľad. Individuálne umiestniteľné vankúše a sedacie podložky s hrúbkou 9 cm sa postarajú o potrebný komfort. Sú vybavené antracitovými textilnými poťahmi z polyspunu a zaujmú svojím nenáročným udržiavaním a odolnosťou.

Praktické odkladacie stolíky
Obidva okrúhle odkladacie stolíky majú rôznu veľkosť a robia z relaxačnej pohovky skutočnú sedaciu súpravu. Hladké dosky stola ladia s elegantným vzhľadom pohovky. Stolíky sa môžu individuálne umiestniť a sú praktickou možnosťou na položenie nápojov a pochúťok.

Odskúšanie vo vašej OBI predajni
Presvedčte sa o materiáli a vysokej kvalite aj v našich OBI predajniach. V mnohých našich predajniach OBI nájdete vzory na odskúšanie. Zamestnanci našej predajne vám poradia a radi vám pomôžu pri objednávke.

Zostavu záhradného nábytku tvorí:
trojmiestna pohovka (V x Š x H):cca 75 cm x 215 cm x 86 cm
veľký stolík (V x Š x H):cca 50 cm x 60 cm x 60 cm
malý stolík (V x Š x H):cca 45 cm x 50 cm x 50 cm
3x vankúš:poťah: polyspun
2x sedacia podložka:poťah, polyspun, výplň: pena 9 cm

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Pohovka
Séria:Asheville
Farba:Antracit
Materiál rámu:Oceľ
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:40,0 kg

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore