Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Sedacia zostava Olea 5-dielna

Č.výr. 1336221

  • Komfortné, univerzálne riešenie: Dá sa zmeniť na rohovú pohovku, sedaciu zostavu alebo ležadlo na slnenie
  • Stabilný oceľový rám s ručne pleteným polyratanovým výpletom
  • Vrátane komfortných sedacích podložiek a vankúšov so sivou farbou
Informácie o výrobku
529,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

8 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1336221

Všestranne kombinovateľná 5-dielna sedacia zostava Olea pozýva na uvoľnené posedenie v spoločnosti. Zostava vás osloví najmä štýlovým dizajnom a všestrannými dispozičnými možnosťami. Vďaka variabilným prvkom sa zostava dá zmeniť na rohovú pohovku, sedaciu zostavu alebo ležadlo na slnenie. Stôl má správnu výšku na odloženie nápojov a snackov a je vybavený sklenenou doskou nenáročnou na čistenie. Dodáva mu nielen elegantný vzhľad, ale umožňuje aj jednoduché čistenie. Na jednoduché a priestorovo nenáročné odloženie sa prvky dajú uložiť na seba.

Vysokokvalitná sedacia zostava s množstvom možnostíSedací nábytok je pletený ručne, vďaka čomu ide o elegantný unikát. Polyratanový výplet je odolný proti poveternostným vplyvom a má dlhú životnosť. Vďaka robustnému oceľovému rámu je celá konštrukcia mimoriadne stabilná. Dodávka obsahuje pohodlné sedacie podložky a vankúše so sivou farbou. Poťahy sú zo 100 % polyesteru. Výplň s hrúbkou 9 cm je vyrobená z pradeného polyesteru.

Zostava sedacieho nábytku obsahuje konkrétne:
- 2 kreslá s rozmermi cca 65 cm x 93 cm x 71 cm (V x Š x H)
- 2 taburety s rozmermi cca 32 cm x 85 cm x 64 cm (V x Š x H)
- 1 stôl so sklenenou doskou s hrúbkou 5 mm a rozmermi cca 52,5 cm x 71 cm x 41 cm (V x Š x H)
- 4 sedáky
- 4 chrbtové vankúše

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Modulové systémy
Materiál:Ratan (polyratan)
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:55,0 kg

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore