Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Monton Nízkoexpanzná trubičková montážna pena 750

Č.výr. 1182138

  • Znížená rozpínavosť
  • Zvýšená výdatnosť
  • Výborná priľnavosť
Informácie o výrobku
6,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

26 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1182138

Jednozložková nízkoexpanzná polyuretánová montážna pena so špeciálnym MEGA aplikátorom. Má zníženú rozpínavosť v priebehu vytvrdnutia a zvýšenú výdatnosť proti bežným montážnym penám. Pri správnom dávkovaní pôsobí v priebehu vytvrdzovania minimálnym tlakom na okolité plochy. Má výbornú priľnavosť na väčšinu stavebných materiálov, výborné tepelné a zvukové izolačné vlastnosti. Obsahuje hnací plyn nepoškodzujúci ozónovú vrstvu zeme. Vhodná pre montáž a utesňovanie rámov okien a dverí, inštalácia a izolácia kúpacích vaní a vaničiek sprchových kútov, vyplňovanie a utesňovanie škár a prestupov v stenách, vyplňovanie škár medzi tepelne izolačnými doskami alebo strešnými prvkami.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Montážna pena
Veľkosť:750 ml
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:680 g
Výška:34,5 cm
Šírka:6,5 cm
Dĺžka:6,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore