Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Soudal Montážna pena Soudafoam Comfort 600 ml

Č.výr. 4539946

  • Pracovná teplota - 10 ° C až + 30 ° C
  • Praktický aplikátor GENIUS GUN
  • Nízkoexpanzná
  • Inštalácia okien a dverí, vyplňovanie dutín a otvorov
Informácie o výrobku
6,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

27 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4539946

Soudal montážna pena Soudafoam Comfort je unikátna nízkoexpanzná montážna pena použiteľná v priebehu celej sezóny. Aplikátor GENIUS GUN umožňuje precízne a ľahké nanášanie peny a jeho obrovská výhoda spočíva v možnosti kedykoľvek prerušiť prácu bez rizika zalepenia aplikátora, a preto môže byť náplň spotrebovaná po častiach s časovým odstupom i niekoľko týždňov. Táto praktická rúčka umožňuje prácu ako s profesionálnou pištoľou. Pena je vhodná na inštaláciu okien a dverí, utesňovanie a vyplňovanie dutín strešných konštrukcií, izolovanie a fixáciu potrubného vedenia a podobne. Nezmršťuje sa, a preto nehrozí jej neskoršie rozpínanie. Má vynikajúcu priľnavosť na rôzne podklady a poskytuje veľmi dobrú tepelnú a zvukovú izoláciu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Plniaca & izolačná pena
Veľkosť:400 ml
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:520 g
Výška:28,5 cm
Šírka:6,0 cm
Dĺžka:6,0 cm

Technické údaje

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore