Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Compass Vyslobodzovacie pásy jednorazové 4 ks

Č.výr. 1123835

  • Núdzové vyprostenie vozidla
  • Jednorazové
  • Jednoduchá montáž a demontáž
Informácie o výrobku
8,49 EUR
2,13 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

16 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1123835

Jednorazové vyslobodzovacie pásy pre núdzové vyprostenie vozidla pri snehu. Vhodné pre osobné autá, pre všetky bežné rozmery pneumatík. Balenie obsahuje 4 ks jednorazových vyslobodzovacích pásov určených pre jedno koleso.

Jednorazové vyslobodzovacie pásy sú určené ako pomoc na prekonanie ťažkej situácie pri zasneženej ceste. Nie je určené ako náhrada snehových reťazí pre dlhšiu jazdu.

Na koleso sa upevní jednoducho pretiahnutím otvorom na okraji kolesa a utiahnutím pomocou zámku. Demontáž sa vykoná jednoduchým prestrihnutím pásu.

Technické dáta:
Sada: 4 ks
Dĺžka pásu: 88 cm
Záberová časť: 2 x 20 cm
Materiál: plast
Farba: oranžová

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Pomoc pri poruche

Podobné produkty

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore