23.9.2020 15:04


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

LUX Očko Classic  5 mm x 10 mm, zlatá farba

Č.výr. 1760545
  • Na textílie, kožu, dekoračné a hobby práce
  • Vrátane jednoduchého nástroja na zafixovanie
  • Nehrdzavejúce a bez obsahu niklu
Informácie o výrobku
3,99 EUR
0,08 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1760545

LUX očko Classic v zlatej farbe sa hodí na spracovanie textílií, kože, na rôzne dekoračné a hobby práce. Je vyrobené z nehrdzavejúcej mosadze bez obsahu niklu a má zlatú farbu. Očká a platničky majú  5 mm (vnútorný) a 10 mm (vonkajší). Balenie obsahuje 50 očiek a platničiek, ako aj jednoduchý nástroj na zafixovanie pomocou pribíjacieho náradia, napr. kladiva.

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore