Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Priečkovka hladká 500 mm x 50 mm x 250 mm biela

Č.výr. 4884870
0,85 EUR
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

viac ako 300 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4884870

Pórobetónové priečkovky možno použiť pre vnútorné priečky rôznych šírok od 50 mm do 200 mm. Sú vyrábané podľa normy TLMA v rozmeroch - dĺžka 500 mm a výška 250 mm s premennou šírkou. Pre murovanie vnútorných priečok sú zvyčajne používajú šírky 50, ak sú v priečke vedené rôzne rozvody používa sa rozmer 150 mm. Priečkovky o šírke 200 mm nájdu uplatnenie pri realizácii vnútorných nosných priečok, pri oddelení rôznych priestorov v rámci podlaží z hľadiska hluku a pod. Priečky najmenších šírok sa používajú na oddelenie malých priestorov - napr. pri regenerácii bytových jadier v panelových domoch, možno ich použiť ako izolačné dosky betónových konštrukcií k eliminácii tepelných mostov, pre rôzne podmurovky, prímurovky atď.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Hrúbka:Do 50 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:3,19 kg
Výška:25,0 cm
Šírka:5,0 cm
Dĺžka:50,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 79,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore