Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Burg Wächter Poštová schránka Potsdam 877 W dierovaná

Č.výr. 1215151

  • Preddierovaná na montáž zariadenia
  • S dorazom na otvorenie
  • Vhadzovací otvor DIN C4
Informácie o výrobku
64,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1215151

Burg Wächter poštová schránka 877 W je už preddierovaná a umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž zariadenia. Schránka je celoplošne pozinkovaná a kvalitne povrchovo upravená. Cez štrbinu vhadzovacieho otvoru DIN C4 sa môžu bez problémov vhodiť aj väčšie listové obálky. Uzatváracie zátky sú súčasťou balenia.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Poštová schránka-zariadenie
Materiál:Pozinkovaná oceľ
Schránka na noviny:Bez
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,60 kg
Výška:10,0 cm
Šírka:36,0 cm
Dĺžka:32,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore