4.3.2021 7:05


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Steuber Čiapka s LED svietidlom

Č.výr. 1702901

  • LED svietidlo s jasným svetlom
  • Na outdoorové aktivity
  • Univerzálna veľkosť
  • Vkusný dizajn
Informácie o výrobku
 
9,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1702901

Praktická čiapka Steuber s integrovaným LED svietidlom nielen zohrieva hlavu, ale pomocou svetla zabezpečuje aj orientáciu a bezpečnosť. Dodatočné vreckové svietidlo už nie je potrebné a vy máte voľné ruky. Vďaka LED svietidlu je čiapka vhodná pre majiteľov psov, pretože je možná včasná identifikácia prekážok v lese aj na ceste. Čiapka je ale ideálne vhodná aj na behanie, bicyklovanie a ďalšie outdoorové aktivity. Osvetľujete cestu a zároveň vás v tme vidia.

Čiapka je obzvlášť užitočná na tmavé ročné obdobie, módny doplnok sa navyše postará o príjemný komfort pri nosení vďaka starostlivo vybraným materiálom. Čiapka s LED svetlom má rôzne trendové farby a je dostupná v univerzálnej veľkosti.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Čiapka
Veľkosť:Univerzálne
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:120 g
Výška:18,2 cm
Šírka:21,0 cm
Dĺžka:5,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore