Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Detské rukavice modré

Č.výr. 4773065

  • Kvalitná povrchová úprava z prírodného latexu
  • Dobré uchopenie a držanie
  • Vodoodpudivé
Informácie o výrobku
 
6,29 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4773065

LUX-TOOLS detské rukavice sú bezšvové jemne pletené rukavice opatrené vysoko kvalitnou vrstvou prírodného latexu. Vďaka zvláštnej vodoodpudivej úprave zaisťujú veľmi dobré uchopenie a držanie. Rukavice odpovedajú norme EN 420 - všeobecné požiadavky na ochranné rukavice.

Farba: modrá

Technická specifikace

Detaily výrobku
Použitie:Jemné použitie
Podšitý:Nie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:60 g
Výška:15,0 cm
Šírka:11,0 cm
Dĺžka:1,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore