Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX neoprénové rukavice veľkosť 10

Č.výr. 4939013

  • Odolné voči mnohým chemikáliám
  • Trieda ochrany 3
  • Dlhá manžeta
Informácie o výrobku
4,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4939013

Neoprénové rukavice od firmy LUX-TOOLS majú kvalitnú neoprénovú/latexovú vrstvu, ako aj dlhú manžetu a velúrové vnútro. Rukavice ponúkajú dobrú odolnosť voči mnohým chemikáliám a sú mimoriadne vhodné pre všetky chemické práce v domácnosti alebo práce s prostriedkami na ničenie burín, olejmi a tukmi. Rukavice zodpovedajú norme EN 388 Ochranné rukavice proti mechanickým rizikám (výkonové hodnoty: 3111) a tiež EN 374 Ochranné rukavice proti chemikáliám a mikroorganizmom. Rukavice patria do najvyššej ochrannej triedy rukavíc kategórie 3 v oblasti bezpečnosti práce.

Veľkosť: 10

Technická specifikace

Detaily výrobku
Použitie:Chemické/technické použitie
Podšitý:Nie
Veľkosť:10
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:100 g
Výška:12,7 cm
Šírka:11,5 cm
Dĺžka:5 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore