Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Nitrilové ochranné rukavice veľ. 10

Č.výr. 4918686

  • Kvalitná nitrilová povrchová úprava
  • Ochranná trieda 3
  • Dlhé manžety
Informácie o výrobku
5,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4918686

LUX-TOOLS nitrilové ochranné rukavice sú vybavené vysokokvalitným povrchom z nitrilu, dlhou manžetou a velúrovým povrchom vo vnútri rukavíc. Tieto rukavice poskytujú dobrú odolnosť voči kyselinám, liehom, tukom a olejom a sú obzvlášť vhodné pre všetky chemické práce v domácnosti. Rukavice odpovedajú norme EN 388 - Ochranné rukavice proti mechanickým rizikám (hodnoty: 4002), a doplnkové EN 374 - Ochranné rukavice proti chemikáliám a mikroorganizmom. Rukavice patria do najvyššej ochrannej triedy rukavíc kategórie 3 v BOZP.

Veľkosť: 10

Technická specifikace

Detaily výrobku
Použitie:Chemické/technické použitie
Podšitý:Nie
Veľkosť:10
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:90 g
Výška:33,0 cm
Šírka:11,2 cm
Dĺžka:1,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore