Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Trikotové rukavice veľ. 8

Č.výr. 2255255

  • Veľmi dobré spracovanie
  • Stopercentná bavlna
  • Vhodné pre leštiace práce
Informácie o výrobku
1,79 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

12 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 2255255

LUX-TOOLS Trikotové rukavice sú vyrobené zo stopercentnej bielenej bavlny a majú veľmi dobré zapracovanie švov. Tieto rukavice sedia ako druhá koža a sú vynikajúce pre leštenie vysoko kvalitnej ocele a montážne práce s elektronickými doštičkami. Rukavice odpovedajú norme EN 420 - Všeobecné požiadavky na ochranné rukavice.
Veľkosť: 8

Technická specifikace

Detaily výrobku
Použitie:Jemné použitie
Podšitý:Nie
Veľkosť:8
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:30 g
Výška:24,6 cm
Šírka:11,5 cm
Dĺžka:1,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore