Küpper Odkladací stolík 12493, 4 zásuvky (12 cm) 84 x 60 x 60 cm
Číslo výrobku 2741445Opis výrobku
Číslo výrobku 2741445
Tento odkladací dielenský stolík Küpper je vybavený 4 zásuvkami o výške 12 cm. Maximálna nosnosť stolíka je 160 kg. Zásuvky sú vybavené vodiacimi kolesami pre pohodlné vysúvanie a trvalo ľahký chod, vr. zarážky proti úplnému vytiahnutiu. Nosnosť zásuvky je maximálne 25 kg. Solídne madlá zásuviek sú vyrobené z umelej hmoty spevnenej skleným vláknom s popisovateľnou vložkou, vďaka ktorej sa postarajú o prehľad a poriadok na pracovisku. Stolík je opatrený masívnou bukovou doskou o hrúbke 30 mm so špeciálnou úpravou proti deformácii. Prírodný olejový náter zvyšuje odolnosť proti znečisteniu. Na vyrovnanie nerovností podlahy má stolík výškovo nastaviteľné nohy do 3 cm.
Küpper - systém s premyslenými detailmi a príslušenstvom
Poctivá práca sa oplatí
Najlepšia kvalita za prijateľnú cenu - za to ručí firma Friedrich Küpper GmbH. Už viac ako 85 rokov! Od zverákov až po kompletné dielenské zariadenia do Vášho domu či Vašej firmy - všetko vyrobené s veľkou starostlivosťou a vysokou úžitkovou hodnotou v rámci garantovaného systému. Dobrá nemecká kvalitná práca s pečaťou kvality "Made in Germany".
Informácie o výrobcovi
Friedrich Küpper GmbH
Friedrich-Küpper-Weg 1
54570 Berlingen
obi@friedrich-kuepper.de
4005568124935
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Počet zásuviek: | 4 ks |
| Max. Plošné zaťaženie: | 300 kg |
| Korpus: | Oceľový plech |
| Pracovná doska: | Buk (masív) |
| Druh: | Dielenské pracovné stoly |
| Dodávka: | Demontované |
| Pracovná výška: | 84 cm |
| Výškovo prestaviteľný: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Uzamykateľné: | Bez blokovania |
| Vrát. Náradie: | Bez náradia |
| Priestor na sedenie: | Bez priestoru na sedenie |
| Nosnosť zásuviek (kg): | 25,0 kg |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 38,2 kg |
| Výška: | 84,0 cm |
| Šírka: | 60,0 cm |
| Hĺbka: | 60,0 cm |



